Monster Rope Attachment Anchor

Monster Rope Attachment Anchor
Productspecificaties | |
Merk | Rogue Fitness |
Kleur | Zwart |
Gemaakt in de VS | Ja |
Lengte | 14" |
Breedte | 2" |
Hoogte | 5" (Diepte) |
Diameter | 1.25" |
Staalgegevens | 14 AWG en diameter halve ring 1,25" |
Andere kenmerken | 0,375" dikke montageplaat met montagegaten 12" uit het midden |
Compatibel met Monster | Ja |
Productbeschrijving
De Monster-versie van het touwbevestigingsanker van Rogue kan stevig worden bevestigd aan de 3x3" staander van elk Monster-rek of -installatie, waardoor direct een werkstation ontstaat voor sporters die trainen met onze conditietouwen of een ander type battle ropes.
Meer lezen
Touwbevestigingsanker van Rogue – Monster-serie
De Monster-versie van het touwbevestigingsanker van Rogue kan stevig worden bevestigd aan de 3x3" staander van elk Monster-rek of -installatie, waardoor direct een werkstation ontstaat voor sporters die trainen met onze conditietouwen of een ander type battle ropes.
Het anker wordt in Columbus, Ohio (VS), geproduceerd en heeft een 0,375" dikke stalen montageplaat met montagegaten 12" uit het midden, waarop de helft van een turnring van Rogue op is gelast. De ring heeft een diameter van 1,25" en is afgewerkt met een zwarte poedercoating in zijdeglans, waardoor een stevige grip mogelijk is voor intensieve rope slams, double waves, alternating waves, enz.
Wanneer je jouw touwbevestigingsanker installeert, kun je een aangepaste hoogte kiezen voor elke kant van een staander (zolang de gaten 12" uit het midden liggen, zodat ze overeenkomen met de montageplaat). Alle vereiste bevestigingsmiddelen van 1" zijn inbegrepen in je bestelling. Eenmaal geïnstalleerd zal de buitenrand van het anker 5" (diepte) uitsteken vanaf het oppervlak van de staander.
Belangrijk: het anker voor touwbevestiging is ALLEEN bedoeld voor gebruik met conditietouwen (battle ropes, conditioning ropes, enz.), NIET voor klimtouwen.
Productspecificaties
Specificaties:
- Amerikaans kwaliteitsproduct
- Per stuk verkrijgbaar
- Alleen compatibel met installaties en rekken van de Monster-serie van Rogue*
- 0,375" dikke montageplaat met montagegaten 12" uit het midden
- Stalen ankerring met diameter van 1,25", afgewerkt met zwarte poedercoating in zijdeglans
- Steekt 5” uit van de staander
- Kan op elke hoogte worden gemonteerd
- Twee bouteenheden inbegrepen: bout van 1" x 4,75", platte onderlegring van 1", borgring van 1" en moer van 1"
- Turnring van 1,25" van Rogue gelast op een 0,375" dikke stalen montageplaat
- Per stuk verkocht (getoond als paar in onze voorbeeldopstelling)
- Twee bouteenheden inbegrepen
Verzenden
Rogue Snelle Verzending
Via het Rogue-verzendsysteem kun je je bestelling volgen vanaf het moment dat je de bestelling plaatst tot aan het moment dat deze wordt bezorgd. Bestel nu en volg je bestelling direct.